Агромаркет

Ціни на пшеницю падають під тиском зниження експортного попиту

В Україні знизилися ціни на пшеницю, оскільки трейдери вже виконали контракти, а приймання в портах зупинене через переповненість терміналів.

Про це повідомляє Електронна зернова біржа Grain Trade.

«Логістичні проблеми уповільнюють експорт, а збільшення поставок кукурудзи в порт знижує зацікавленість трейдерів у пшениці», – йдеться в повідомленні.

Після дводенного зростання ф’ючерси м’якої пшениці в Чикаго також розвернулися донизу. В очікуванні звіту USDA інвестори проводять спекулятивні продажі, і головною інтригою звіту є оцінки врожаю пшениці в Аргентині та Австралії.

А ось ціни пропозицій на російську пшеницю з протеїном 12,5% залишаються на високому рівні $207-208/тонна (FOB), а з протеїном 13,5% – на рівні $219-222/тонна (CIF), проте відчутного попиту не спостерігається.

Також повідомляється, що напередодні оприлюднення звіту USDA аналітики публікують власні прогнози балансу пшениці. За їх оцінками, світове виробництво пшениці дещо скоротиться, проте внаслідок зниження попиту, обумовленого зростанням цін, кінцеві запаси можуть збільшитись, у порівнянні з прогнозом жовтня на 4 млн тонн – до 287,2 млн тонн.

Зменшення виробництва в США, Канаді, Аргентині та Австралії буде компенсоване його збільшенням у ЄС та Росії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!