Агромаркет

Ціни на пшеницю на єгипетському тендері пішли вгору

На вчорашньому тендері єгипетський GASC придбав 295 тис. тонн пшениці з поставкою в листопаді за ціною, на $2,3/тонна вищою, ніж на попередніх торгах.

Про це повідомляє Grain Trade.

«Сподівання єгиптян на зниження цін на чорноморську пшеницю під тиском зростання пропозицій європейського зерна не виправдалися», – йдеться в повідомленні.

Слідом за світовими котируваннями ціни пропозицій російської пшениці на базисі FOB виросли на $1,7-6,25/тонна, української – на $0,55-5,42/тонна, французької – на $5,7-7,85/тонна. Американська пшениця знову не брала участі в тендері через зависоку ціну.

За підсумками торгів GASC придбав 180 тис. тонн російської пшениці за ціною $220-222/тонна (база CFR) та 115 тис. тонн української за ціною $222/тонна (база CFR).

Зростання світових цін на пшеницю обумовлене проблемами з врожаєм в Канаді, Австралії та Аргентині, змусило GASC закупити пшеницю з поставкою 10-20 листопада за середньою ціною $221,65/тонна (CFR), тоді як на торгах 25 вересня він придбав 300 тис. тонн російської та французької пшениці за середньою ціною $214,02/тонна (CFR).

Перемога української пшениці на єгипетському тендері додатково підтримає внутрішні закупівельні ціни, які поступово зростають на тлі скорочення пропозицій, вважають аналітики.

За даними Державної фіскальної служби, протягом дев’яти місяців поточного року Єгипет закупив української пшениці на суму понад $494 млн. Питома частка цієї країни в загальгому обсязі експорту зернової найбільша – 19,6%.

Як повідомлялося раніше, оновлено прогноз експорту зерна до 56,6 млн тонн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!