Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Ціни на кукурудзу на елеваторах і в портах залишилися стабільними

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Попри зниження на минулому тижні цін пропозиції української кукурудзи на експортному напрямку, внутрішні ціни попиту на зернову на первинних елеваторах і в портах залишилися стабільними, повідомляє AgroTimes.

Зокрема, протягом  другої декади лютого трейдери і експортери закуповували кукурудзу в діапазоні цін 4250-4650 грн./тонна на елеваторах в залежності від їх віддаленості від експортних базисів і по 4800-4900 грн./тонна в глибоководних портах Чорного моря. В той же час експортна ціна зернової на FOB Україна знизилася до 179-182 S/тонна, тоді як раніше становила до 185 S/тонна.

В той час, як на експортну ціну тиснуть загальні тенденції світового ринку, внутрішні ціни підтримує високий попит на кукурудзу. Втім, при подальшому розвитку понижувальної динаміки на експортних базисах зниження внутрішніх цін на зернову є неминучим.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!