Агромаркет

Corteva і Symborg узгодили співпрацю в галузі азотфіксації

Corteva Agriscience і компанія Symborg, експерт в сфері мікробіологічних технологій, сьогодні анонсували багаторічну угоду в галузі азотфіксації на основі мікробів.

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

Угода включає практично всі країни Європи, крім країн Північної Європи та Нідерландів, та Ізраїль.

В рамках угоди Symborg надає компанії Corteva право ексклюзивної дистрибуції азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка працює на користь рослини, забезпечуючи надходження необхідного їй азоту з атмосфери. Corteva використовує свою широку дистриб’юторську мережу, доступ до ринків і великі можливості в галузі досліджень та розробок.

Corteva буде пропонувати два бренди – Utrisha™ N і BlueN™, що оптимізують ефективність поживних речовин. Ця проривна технологія забезпечує ефективність за рахунок комплексного управління живленням в природних польових умовах, адаптуючись до потреб зростаючої рослини і допомагаючи максимізувати потенціал врожайності культури. Ця технологія буде доступна для використання на всіх продовольчих культурах.

Нагадаємо, Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%. Також авалюванням векселів під 1% можуть скористання клієнти Credit Agricole.