Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Corteva Agriscience і AgPlenus оголосили про довгострокове співробітництво для розробок нових гербіцидів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Corteva Agriscience і AgPlenus (дочірня компанія Evogene Ltd.) оголосили про формування довгострокового співробітництва для розробок нових гербіцидів.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт» з посиланням на Вarchart.com

Як зазначається, співпраця об’єднає сильні сторони Corteva в розробці засобів захисту рослин з досвідом AgPlenus в розвитку ефективних і стійких засобів захисту рослин з використанням біологічних підходів.

Використовуючи свої знання і досвід, Corteva і AgPlenus вирішуватимуть глобальну проблему підвищення стійкості бур’янів. Це зумовлено, зокрема, відсутністю нових засобів боротьби з бур’янами протягом останніх 30 років. Очікується, що продукти, отримані в результаті співпраці, вийдуть на багатомільярдний ринок.

«Стійкість до бур’янів є серйозною проблемою для сьогоднішніх фермерів», – сказав старший віце-президент і технічний директор Corteva Agriscience Ніл Гуттерсон. – Так багато змінилося з тих пір, як на початку 1990-х років були визначені інструменти боротьби з бур’янами. Прийшов час знайти нові рішення; наша співпраця з AgPlenus створює хорошу можливість для цього».

Згідно з угодою, Corteva буде застосовувати свої знання і досвід у сфері захисту рослин, а AgPlenus надасть надійну обчислювальну платформу для оптимізації низки хімічних сполук AgPlenus. Подібні хімічні сполуки вже були тестовані в гербіцидах із застосуванням нових засобів боротьби.

Corteva володіє ексклюзивною ліцензією від AgPlenus на комерціалізацію гербіцидів на основі цих хімічних сполук. Інші фінансові умови співпраці не розголошуються.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!