Агромаркет

У МХП отримали міжнародні сертифікати ISCC

MHP FOOD TRADING та ТОВ «Катеринопільський елеватор» отримали сертифікат ISCC (International Sustainability and Carbon Certification) — міжнародну сертифікацію сталого виробництва та контролю викидів вуглецю, яку створила Асоціація у Німеччині та яку визнали усі держави світу як систему, що демонструє відповідність RED Директиві №2009/28/ ЄС.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

У МХП зауважують, що до моменту закупівель мають впевнитись в тому, що постачальники, в тому числі підприємства групи, відповідають вимогам міжнародного стандарту ISCC. Екологи МХП проводять внутрішні аудити постачальників та, за потреби, складають для них план коригувальниих дій для покращення внутрішніх стандартів відповідно вимогам ISCC.

Під час перевірки на відповідність вимогам стандарту аудитори органів сертифікації вивчають та оцінюють виробничо-логістичний цикл щодо відповідного зберігання та внесення добрив постачальниками сировини, дбайливого використання та захисту земельних та водних ресурсів, контролю та оцінки викидів парникових газів, що виникають під час вирощування, перероблення та транспортування зернових.

Сертифікація ISCC EU істотно посилює позицію виробника на ринку. А тому у 2021-2022 роках у МХП сподіваються отримати додатковий прибуток від експорту ріпаку та кукурудзи на більше ніж $1 млн, ніж без сертифікації ISCC.

Нагадаємо, у МХП запрацював кулінарний центр. Також ми писали, що МХП будує Мультифункціональний Сервісний Центр