Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Черкаський «Азот» запускає нову лінію з пакування аміачної селітри

На Черкаському «Азоті» розпочато будівництво лінії з пакування аміачної селітри у слінг-беги. Планується, що наприкінці березня – на початку квітня нову лінію буде пущено в експлуатацію.

Про це повідомляється на сайті Group DF, до складу якої входить підприємство.

Лінія буде максимально автоматизованою і на перших етапах дозволить пакувати до 300 тонн продукції на добу. Вартість інвестиційного проєкту – 3,7 млн грн.

Приміщення для нової лінії будується з нуля на території цеху з виробництва аміачної селітри М-9. Черкаський «Азот» стане першим в Україні виробником мінеральних добрив, який запропонує споживачам такий вид пакування.

За словами  голови правління ПрАТ «Азот» Віталія Склярова, пакування аміачної селітри у слінг-беги дозволить оптимізувати логістичні витрати.

Він пояснив, що продукція в мішках транспортується залізницею лише в спеціально підготовлених критих вагонах, брак яких наразі гостро відчувається як в Укрзалізниці«, так і у трейдерів.

«Продукцію в слінг-бегах можна буде відвантажувати у відкритих напіввагонах під тентами», – зауважив Віталій Скляров.

Для довідки: слінг-бег – об’ємне м’яке пакування, за допомогою якого можна швидко транспортувати великі партії продукції та захищати вироблені мінеральні добрива від впливу атмосферних чинників. Слінг-бег дослівно перекладається як «мішок для мішків». Велике пакування виготовляється з ламінованого поліпропілену, який вміщає в себе 21 мішок (по 50 кг кожний) та щільно закривається.

Нагадаємо, Group DF модернізувала черкаський «Азот».

Журнали