Агромаркет

Буде посилено співпрацю з Угорщиною в аграрній сфері

Представники Мінагрополітики та посольства Угорщини в Україні обговорили активізацію двосторонньої співпраці країн в аграрній сфері.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

«Угорщина й Україна мають великий аграрний потенціал, який необхідно реалізовувати на повну силу. Зі свого боку ми відкриті до взаємовигідної двосторонньої співпраці, яка буде направлена на вирішення спільних питань і реалізації аграрного потенціалу», – зауважила заступник голови місії посольства Угорщини в Україні Крістіна Марфі.

Угорська сторона також висловила сподівання на активізацію двосторонніх торгово-економічних відносин та співпраці у сферах тваринництва та ветеринарії, карантину та захисту рослин, земельних відносин, насінництва та селекції рослин, садівництва та виноградарства, рибальства, наукових досліджень тощо.

За словами заступника міністра аграрної політики і продовольства України Віктора Шеремети, актуальним питанням у співпраці між країнами залишається нарощування обсягів двосторонньої торгівлі аграрною продукцією, а також питання у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, в тому числі спільні заходи боротьби з АЧС та сказом.

Ішлося також про фінансову підтримку угорською стороною малих та середніх фермерів угорського походження на Закарпатті.

Довідка

Протягом І півріччя 2019 року обіг сільгосппродукції між Україною та Угорщиною становив 135 млн. Зокрема, експорт становить  56,5 млн, імпорт – 78,5 млн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!