Агромаркет

Більшість учасників програми «5-7-9%» - аграрії

Від старту державної програми підтримки бізнесу «5-7-9%» банки-учасники видали 27 203  кредити на загальну суму 72,3 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

З загального обсягу майже 22,5 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 9 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 40,6 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів. 

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (44%), торгівлі та виробництва (26%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 381  договір на суму майже 1,3 млрд грн. Зокрема, 876 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а 258 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Нагадаємо, МінАПК лобіюватиме збільшення підтримки агросектору до 1% ВВП. Раніше у МінАПК анонсували реалізацію нових програм держпідтримки аграріїв.