Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Березнева доповідь USDA для ринку кукурудзи матиме ведмежі наслідки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Березнева доповідь WASDE USDA для ринку кукурудзи швидше за все нестиме ведмежі наслідки.

Про це AgroTimes повідомила заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник.

Так, американські аналітики збільшили прогноз світової торгівлі кукурудзою на 547 тис. тонн, паралельно підвищивши обсяги світового виробництва та запасів зернової.

Зокрема, оцінка світових запасів зросла на 506 тис. тонн – до 297,34 млн тонн зерна, що фактично відповідає попереднім очікуванням ринку у 297,3 млн тонн. Зазначимо, що попри проблеми із коронавірусом, запаси кукурудзи в Китаї залишено без змін на рівні 199,069 млн тонн зерна.

Обсяг світового виробництва кукурудзи в сезоні 2019/20 МР американські урядові аналітики підвищили до 1,112 млрд тонн переважно за рахунок Південної Африки, де його рівень було підвищено на 1,5 млн тонн – до 16 млн тонн зерна.

Цей приріст частково був компенсований скороченням на 500 тис. тонн оцінки врожаю кукурудзи в Індії та на 225 тис. тонн в Росії. Виробництво кукурудзи в США, Аргентині та Бразилії залишено незмінним відповідно на рівні 347,782 млн, 50 млн та 101 млн тонн.

Відповідно до березневих прогнозів, світова торгівля поточного сезону становитиме 173,507 млн тонн. Серед провідних експортерів були зафіксовані деякі зміни. Внаслідок активної торгівлі для Аргентини та України на 1 млн тонн для кожної було підвищено прогноз експорту кукурудзи – відповідно до 34,5 та 32 млн тонн, а для ЄС – на 100 тис. тонн, до 2,9 млн тонн. Як наслідок більш високого виробництва, на 500 тис. тонн була збільшена оцінка експорту кукурудзи з Південної Африки. Водночас на ті ж 500 тис. тонн зменшено прогноз поставок кукурудзи з Бразилії та на 1 млн тонн – з Росії.

«Фактично одночасно з урядовими аналітиками USDA експерти CONAB переглянули власну оцінку обсягів виробництва кукурудзи в Бразилії. Якщо американські фахівці залишили прогноз для Бразилії без змін, то, на думку місцевих аналітиків, станом на зараз існує необхідність збільшення прогнозу другого врожаю кукурудзи в країні на 95 тис. тонн – до 73,271 млн тонн, тоді як оцінку 1-го врожаю навпаки потрібно скоротити на 498 тис. тонн – до 26,058 млн тонн зерна», – зазначила Марія Колесник.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!