Техніка
Головне:
Техніка

BDW Feedmill Systems планує відкрити в Україні склад запчастин свого обладнання

Компанія BDW Feedmill Systems планує найближчим часом відкрити в Україні склад запчастин свого обладнання для внутрішнього ринку.
Склад буде організовано на базі компанії «Промінвестбуд», яка віднедавна стала представником BDW Feedmill Systems в Україні.

Про це AgroTimes розповів директор із продажу BDW Feedmill Systems у Східній Європі Віктор Димшиц.

«Гравці агросектору в Україні готові інвестувати в будівництво комбікормових заводів, — зазначив Віктор Димшиц. — Тому надалі український ринок для BDW Feedmill Systems є одним із найважливіших».

Він додав, що ринок Східної Європи дуже важливий для компанії. Підтвердженням тому є наявність у кожному відділі компанії хоча б однієї людини, що володіє російською. Тобто всі залучені в проєкті працівники компанії-партнера — інженери, юристи, логісти, монтажники — можуть спілкуватися з фахівцями BDW Feedmill Systems безперешкодно.

«Для наших клієнтів — це дуже важливий аргумент, бо не всі працівники українських аграрних компаній добре знають англійську чи німецьку», — додав Віктор Димшиц.

Довідка:
Німецька компанія BDW Feedmill Systems — одна з трьох компаній групи H. Wolking зі 150-річною історією — є фахівцем у розробці технологічних рішень, інжинірингу, виробництві та монтажі обладнання, а також у введенні в експлуатацію комбікормових і преміксних заводів.

Нагадаємо, на Волині збудують новий комбікормовий завод.

Журнали