Агромаркет

BASF збільшив продажі у ІІІ кварталі на 9% переважно за рахунок Росії

BASF збільшив продажі у ІІІ кварталі на 9% переважно за рахунок Росії

Група компаній BASF у ІІІ кварталі 2020 року збільшила продажі на 9%, до 13,8 млрд євро, порівняно з ІІ кварталом. Найбільший приріст фіксується у вересні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Показник ЕБІТ за звітний період становив 581 млн євро, що на 355 млн євро більше, ніж у ІІ кварталі 2020 року. При цьому прибуток компанії скоротився на 2,6 млрд євро.

В умовах впливу на економіку пандемії коронавірусу операційний дохід групи BASF у ІІІ кварталі зріс на 355 млн євро, порівняно з ІІ кварталі 2020 року.

«Таке зростання було зумовлене головним чином хорошим розвитком бізнесу в Росії у вересні», – зазначив голова правління BASF Мартін Брудермюллер.

Разом з тим продажі європейських представництв компанії скоротилися на 12%, порівняно з ІІІ кварталом 2019 року. Також за звітний період, порівняно з попереднім кварталом, на 6% скоротилися обсяги продажів у Північній Америці.

Порівняно з ІІІ кварталом 2019 року BASF наростив продажі в Азійсько-Тихоокеанському регіоні на 10%. Це пов’язано з більшими обсягами продажів майже в усіх сегментах. У регіонах Південної Америки, Африки, Близького Сходу продажі зменшились на 9%.

Нагадаємо, BASF скоротив продажі у ІІ кварталі на 12%.