Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Астарта» збільшила консолідовану виручку більш ніж на 30%

У першому півріччі 2019 року консолідована виручка «Астарти» зросла на третину – до 228 млн євро.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

Зокрема, високий урожай кукурудзи 2018 року зумовив нарощення продажів цієї культури більш ніж удвічі – до 512 тис. тонн. Відтак виручка сегменту склала 106 млн євро, з часткою експорту – 95% від загального обсягу продажів зернових.

EBITDA сегменту становила 51 млн євро, що відповідає рівню першого півріччя 2018 року. Частка аграрного сегменту в структурі загальних доходів компанії становить 47%.

Зокрема, частка експорту в структурі виручки зросла з 52% у І півріччі 2018 року до 64% за аналогічний період 2019-го. Показник EBITDA зріс на 4 млн євро – до 64 млн євро. Чистий прибуток за перше півріччя 2019 року становить 30 млн євро. 

 «У першому півріччі 2019 року «Астарта» сконцентрувалася на максимальному збільшенні операційного грошового потоку та продажах запасів. Це дозволило компанії зменшити кредитне навантаження, виплативши боргові зобов’язання на 49 млн євро, та зміцнити фінансове становище напередодні нового виробничого сезону», – зазначив генеральний директор агрохолдингу Віктор Іванчик.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!