Агромаркет

Антимонопольний комітет розглядає справу підвищення цін на овочі та бакалію

Київське обласне тервідділення Антимонопольного комітету (АМКУ) розпочало розгляд справи за ознаками вчинення порушення у вигляді вчинення схожих дій на ринку товару, які призвели до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції стосовно стрімкого подорожчання овочів, круп та цукру наприкінці квітня.

Про це повідомляє пресслужба Київського обласного тервідділення АМКУ.

«У торгових мережах, які здійснюють роздрібну реалізацію продуктів харчування на території м. Києва та Київської області, протягом періоду з початку березня по 24.03.2020 відбулося стрімке підвищення цін на продукти харчування тривалого зберігання, зокрема на цукор, крупи гречану та рисову, а також овочеві культури, зокрема: картоплю, цибулю, моркву, буряк та капусту, – йдетья у повідомленні. – За інформацією, повідомленою торговими мережами, підвищення цін на зазначені групи товарів відбулося у зв’язку із підвищенням постачальниками таких товарів оптово-відпускних цін».

При цьому в АМКУ не бачать об’єктивних чинників, які б могли спричинити стрімке зростання цін на ці групи товарів.

«Наразі розгляд справи триває. Перелік учасників ринку, проти яких порушено справу, не є вичерпним, та в ході розгляду справи може бути змінений» – повідомляють у Київському обласному тервідділенні АМКУ.

Читайте також:Ритейлери пояснили причини подорожчання овочів та спрогнозували ціни на них

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!