Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Активізації судових процесів за невиконання форвардних контрактів слід очікувати з середини грудня, – УЗА

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ситуація щодо виконання форвардних контрактів на зерновому ринку складна й досі критична. Так, активізації судових процесів за невиконання контрактів можна очікувати з середини грудня.

Таку думку висловив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов, повідомляє прес-служба УЗА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 «Відповідно до укладених форвардних контрактів, основні обсяги відвантаження зерна заплановані на жовтень-листопад 2020 року. Якщо додати ще певний період у 10 днів на виконання контрактів, то з середини грудня можна очікувати активізації судових процесів проти недобросовісних постачальників, які відмовилися виконувати укладені раніше форвардні контракти», – відзначив президент УЗА.

Він також додав, що форвардні контракти укладаються за стандартами GAFTA і англійського права, а його положення про форс-мажор (який виробники можуть отримати в Торгово-промисловій палаті України) автоматично не звільняє постачальників від виконання контракту, а тільки призупиняє його на певний період часу.

Нагадаємо, трейдери зазнають збитків у $300-400 млн через невиконання форвардних контрактів.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ