Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Агроскоп Інтернешнл став частиною світової групи Agrii

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» стала частиною світової групи Agrii і розпочала процес репозиціонування на ринку. Компанія переходить від класичної дистрибуції до розширеного впровадження сервісів і партнерства з фермерами, повідомляє прес-служба компанії.

«Ми стали Agrii і будемо використовувати досвід нашої міжнародної групи в партнерському підході надання агрономічних сервісів, спрямованого на ефективність», — розповів генеральний директор Agrii Антон Яковенко.

Група компаній Agrii пропонує фермерам всього світу агрономічні сервіси і рішення. Цей підхід забезпечує повністю інтегровану виробничу систему, засновану на наукових дослідженнях, цифрових рішеннях і управлінні агрономією в господарствах.

Як зазначив Антон Яковенко, компанія почала вводити зміни у свої бізнес-моделі три роки тому. «Ми раді нарешті оголосити про те, що «Агроскоп», гаслом якого було — «Технології аграрного інтелекту», трансформувався в щось більше, ніж просто компанія-дистриб’ютор. Ми зараз дійсно несемо виробникам технології аграрного інтелекту та інновації і сфокусовані на партнерстві і успіху наших партнерів», — запевнив генеральний директор.

«Ми стали повноправними членами глобальної сім’ї і будемо використовувати досвід групи Agrii в партнерському підході з надання агрономічного сервісу, націленого на ефективність. Це безумовно має ряд переваг, в тому числі і фінансову стабільність. Модель, яка вже впроваджена в інших країнах, показує високі результати роботи, — зазначив директор з розвитку бізнесу Олексій Стеценко. — Те ж саме відбувається у нас. За останні три непростих року для дистрибуції ми працювали з прибутком. І, незважаючи на складну ситуацію, відчуваємо себе впевнено. А нова модель дозволить нам успішно розвиватися».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: