Агромаркет

Агроскоп Інтернешнл став частиною світової групи Agrii

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» стала частиною світової групи Agrii і розпочала процес репозиціонування на ринку. Компанія переходить від класичної дистрибуції до розширеного впровадження сервісів і партнерства з фермерами, повідомляє прес-служба компанії.

«Ми стали Agrii і будемо використовувати досвід нашої міжнародної групи в партнерському підході надання агрономічних сервісів, спрямованого на ефективність», — розповів генеральний директор Agrii Антон Яковенко.

Група компаній Agrii пропонує фермерам всього світу агрономічні сервіси і рішення. Цей підхід забезпечує повністю інтегровану виробничу систему, засновану на наукових дослідженнях, цифрових рішеннях і управлінні агрономією в господарствах.

Як зазначив Антон Яковенко, компанія почала вводити зміни у свої бізнес-моделі три роки тому. «Ми раді нарешті оголосити про те, що «Агроскоп», гаслом якого було — «Технології аграрного інтелекту», трансформувався в щось більше, ніж просто компанія-дистриб’ютор. Ми зараз дійсно несемо виробникам технології аграрного інтелекту та інновації і сфокусовані на партнерстві і успіху наших партнерів», — запевнив генеральний директор.

«Ми стали повноправними членами глобальної сім’ї і будемо використовувати досвід групи Agrii в партнерському підході з надання агрономічного сервісу, націленого на ефективність. Це безумовно має ряд переваг, в тому числі і фінансову стабільність. Модель, яка вже впроваджена в інших країнах, показує високі результати роботи, — зазначив директор з розвитку бізнесу Олексій Стеценко. — Те ж саме відбувається у нас. За останні три непростих року для дистрибуції ми працювали з прибутком. І, незважаючи на складну ситуацію, відчуваємо себе впевнено. А нова модель дозволить нам успішно розвиватися».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями