Агромаркет

Агропідприємства Львівщини отримали підтримку для створення доданої вартості

У цьому році у Львівській області в рамках Комплексної програми підтримки сільського господарства на 2021–2025 роки реалізовувався напрям, що передбачав виділення пільгових кредитів для втілення бізнес-планів у сфері створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Шість суб’єктів підприємництва отримали довгострокові пільгові кредити на суму 10,0 тисяч гривень. Ці кошти були вкладені в модернізацію існуючих виробництв та створення нових об’єктів, зокрема цеху з переробки власної картоплі, виробництва гранульованого корму для річкової риби, цеху з переробки сої та трьох об’єктів для сушіння та зберігання зернових та технічних культур.

«Даний напрям Комплексної програми надав можливість аграріям області вирішити проблему дефіциту фінансових ресурсів та збуту продукції через її переробку. Такий підхід дає економічну вигоду як окремим підприємствам, так і всій області в цілому, сприяє розвитку галузі та додає значну вартість кінцевому продукту» – зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Нагадаємо, аграрії Львівщини можуть залучити пільговий кредит на покриття обігових витрат.