Агромаркет

AgroApp допоможе отримати фінансування по держпрограмі за декілька хвилин

Станом на 5 квітня фахівцями AgroApp було оброблено понад 500 заяв від агровиробників на понад 2 млрд грн.

Про це Аgrotimes повідомив засновник стартапу AgroApp Ярослав Смакота.

За його словами, для того, щоб звернутися напряму до «Укрзагбанку» чи «Ощадбанку», потрібно подати певний пакет документів. Враховуючи певні проблеми з логістикою, це призводить до затримки рішення.

«До банків потрібно привезти з собою певний пакет документів. Й ще невідомо, чи відповість фінансова установа позитивно», – зауважив Ярослав Смакота.

Фахівець зауважив, що AgroApp з 70-и державних реєстрів, за умов надання коду ЄДРПОУ підприємства, за декілька секунд надає банкам кредитну заявку банкам з повною інформацією по підприємству.

Співзасновник AgroApp консатує, що після надання згоди від AgroApp буквально за декілька хвилин банк отримує заповнену з реєстрів заявку. При цьому фінустанові для отримання того ж самого пакету документу документів від клієнта потрібно буде декілька тижнів.

«Аграрію потрібно буде тільки доїхати до банку з пакетом документів. Адже він вже має рішення від фінустанови», – додав Ярослав Смакота.

За його словами, у сервісі AgroApp 90% фермерських господарств намагаються долучитися до державної програми й тільки 20% отримують відмови  банків.

Раніше ми писали, як залучити фінансування через чат-бот у Telegram.