Агромаркет

«Аграрний фонд» подовжив термін форвардної програми контрактації зерна

АТ «Аграрний фонд» подовжив дію форвардної програми контрактації зерна врожаю 2021 року.

Розмір авансового платежу встановлено від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів. Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами на зерно пшениці 2 класу – 5800 грн/т, пшениці 3 класу – 5600 грн/т, жита 2 та 3 класів – 4000 грн/т.

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань – 11%.

Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники матимуть можливість укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу. Таким чином азотні добрива можна не лише придбати, але й обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами. АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами та фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці – 100 тонн, жита – 50 тонн.
Нагадаємо, кредитні кошти від ЄІБ «Аграрний фонд» спрямує на реконструкцію державних КХП.