Агромаркет

Аграрний союз України домовився з EOLIANG просувати українську сільгосппродукцію в Китаї

Аграрний союз України домовився з EOLIANG просувати українську сільгосппродукцію в Китаї

Громадська спілка «Аграрний союз України» (АСУ) і китайська компанія Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce (EOLIANG) підписали меморандум про взаємопорозуміння.

Подія відбулася в рамках міжнародної виставки China International Import Expo-2018, повідомили в АСУ.

Меморандум передбачає співпрацю та взаємну допомогу в просуванні, маркетингу та торгівлі українськими продуктами харчування та сільськогосподарською продукцією на китайських ринках.

Сторони планують створити ефективний обмін ринковою інформацією обох країн, сприяти маркетинговій діяльності, а також розширювати ділові можливості.

«Ми бачимо серйозну зацікавленість з боку китайських партнерів як у популярних продуктах (кукурудзі чи сої), так і в виробництві нішевих культур, наприклад прянощів», – підкреслив голова АСУ Геннадій Новіков.

Він високо оцінив підписання меморандуму з компанією, яка має кілька тисяч торгових точок сільгосппродукцією на величезному китайському ринку.

«Працювати з Китаєм можна виключно в рамках кооперативних об’єднань зі значними обсягами продукції, маючи потужну торгову марку», – наголосив Геннадій Новіков.

Учасники делегації АСУ також провели перемовини щодо можливості постачання в Україну мінеральних добрив китайського виробництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!