Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Аграріям пропонують новий сервіс для анонімного порівняння своїх підприємств із конкурентами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Вітчизняним аграріям пропонують новий сервіс – Agrohub Benchmarking, що полягає в аналізі діяльності конкурентів або різних підрозділів одного холдингу на умовах анонімності.

Про це повідомила прес-служба компанії Agrohub.

Сервіс дає змогу анонімно співставити свої показники з показниками конкурентів та визначити кращі галузеві практики, аби компанія могла оцінити ефективність своїх процесів і знайти проблемні місця і точки росту. Очолив відповідний напрям у компанії екс-фінансовий директор агрохолдингу «Агропросперіс» Олексій Колбасинський.

Agrohub Benchmarking охоплює різні бізнес-процеси і включає оцінку бізнес і технічних показників, оцінку позиції компанії на ринку праці, а також оцінку показників точного землеробства.

«На український агроринок чекає більш напружений етап розвитку: маржа виробників скорочуватиметься, ринкові умови стануть жорсткішими. І бенчмаркінг – кращий інструмент, щоб зменшити ризик «просідання» ефективності. Agrohub Benchmarking визначає основні точки, інвестування в які дасть найпомітніший ефект. Цей сервіс дає компанії розуміння позиції, яку вона займає щодо своїх конкурентів і ринку в цілому», – зазначив Олексій Колбасинський.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!