Агромаркет
Головне:
Агромаркет

A.G.R Group співпрацюватиме з Інститутом зрошуваного землеробства на Херсонщині

Агрохолдинг A.G.R Group підписав договір з Інститутом зрошуваного землеробства НААН щодо наукового супроводу та досліджень на базі одного з новопридбаних підприємств на Херсонщині.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

Співпраця A.G.R Group з Інститутом зрошуваного землеробства передбачає розробку наукового супроводу удосконалення та адаптації до умов Херсонської області технології вирощування кукурудзи та розробку режимів зрошення залежно від погодних умов кукурудзи, сої, ячменю та пшениці  озимої. Для  удосконалення технології вирощування кукурудзи у господарстві було обрано три поля з трьома гібридами кукурудзи різних груп ФАО.

Науковий супровід удосконалення технології вирощування кукурудзи буде включати: розробку режимів зрошення, системи основного обробітку ґрунту, удобрення та захисту рослин. Для таких культур як соя, ячмінь озимий, кукурудза та пшениця озима  буде розроблено режими зрошення залежно від погодних умов цього року. Протягом року обрані поля будуть під постійним моніторингом вчених Інституту. Сумісним планом наукових досліджень передбачено проведення понад 200 відборів зразків ґрунту для визначення запасів вологи, моніторингу показників родючості ґрунту та елементів мінерального живлення.

A.G.R Group в процесі сумісної роботи вже отримали перші рекомендації з питань раціонального використання ґрунтової вологи та зрошення сільськогосподарських культур. 

Довідково: НААН – провідна науково-дослідна установа півдня, яка працює над розв’язанням фундаментальних і прикладних завдань ведення землеробства на зрошуваних і неполивних землях. Мета Інституту – розробити структуру посівних площ і сівозмін для сільськогосподарських формувань різної спеціалізації зони зрошення України; впровадити енергоощадні, ґрунтозахисні системи основного обробітку ґрунту, режими зрошення сільськогосподарських культур для отримання еколого-безпечної сільськогосподарської продукції; розкрити потенціал сортів і гібридів сільськогосподарських культур та попередити деградацію зрошуваних ґрунтів.

Нагадаємо,  A.G.R. Group придбав два агропідприємства на Херсонщині. Також ми писали, що A.G.R. Group інвестує в системи зрошення херсонського кластеру.

Журнали