Агромаркет

186 аграріїв Львівщини отримали допомогу з облбюджету

186 аграріїв Львівщини отримали допомогу з облбюджету

Конкурсна комісія визначила чергових сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка та заступника голови ЛОР Юрія Холода відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині. Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають допомогу з обласного бюджету.

Право на фінансову підтримку отримали 12 суб’єктів підприємництва на загальну суму 1,03 млн. грн. за наступними напрямками:

пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів – 500,0 тис. грн;

відшкодування відсотків за кредитними договорами та договорами фінансового лізингу – 528,1 тис. грн.

«Фінансова підтримка дозволить придбати необхідні мінеральні добрива та насіння, здешевити залучені кредитні та лізингові ресурси, що дає можливість розвиватись сільгоспвиробникам та забезпечувати продовольчу безпеку регіону» – зазначив Юрій Бучко.

У поточному році в рамках реалізації Комплексної програми фінансову підтримку отримали 186 аграріїв, що дозволило здешевити 99,2 млн. грн залучених кредитних та лізингових ресурсів, вартість придбаного насіння на площу 567,4 га, отримати дотацію за утримання 3,0 тис. голів корів та надати пільгові кредити 30 аграріям на придбання необхідних засобів для проведення комплексу робіт в розмірі 10,0 млн. грн.

Нагадаємо, 562 аграрії Львівщини отримають субсидії від ЄС.