Агрономія

BASF до 2025 року виведе на ринок 20 нових продуктів

Компанія BASF розглядає Україну як фокусну, одну з основних країн для своєї інноваційної діяльності, і до 2025 року має намір вивести на український ринок 20 нових продуктів.

Про це повідомив Павло Ільїн, начальник відділу продажу департаменту Agricultural Solutions компанії BASF під час конференції практичних рішень «Зрощуй та зростай!». 

«Цим також хочемо зруйнувати стереотип про те, що інноваційні продукти надходять до України в останню чергу. Адже Архітект, Пріаксор та новий продукт Пульсар Флекс аграрії вже випробували й вперше ще зможуть випробувати саме в Україні», – заявив Павло Ільїн.

За словами Матіаса Хорша, директора з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу, компанія в сезоні 2021 хоче зосередитися на запуску нових продуктів. Відтак, під час конференції експерти компанії презентували результати застосування препаратів BASF на українських полях та дали поради перед новим посівним сезоном. 

«2021 рік буде більш вологим, ніж 2020-й. Тому захист рослин має бути повноцінним. Для збалансованого стеблестою потрібні морфорегулятори. Вони можуть працювати або для збільшення кущення, або підвищення стійкості стебла. Для цього в портфоліо нашої компанії є ефективний препарат Медакс Топ. Наша порада: якщо бачите потенціал поля 4 тонни і більше з гектара – заплануйте внесення морфорегулятора», – наголосив Сергій Кучеров,  менеджер з розвитку продуктів на зернових департаменту BASF Agriculture Solutions.

Також компанія BASF приділяє велику увагу розвитку цифрового помічника xarvio і вже цього року в додатку будуть доступні новинки, а саме: додані всі культури для аналізу посівів, у квітні будуть під’єднані всі метеостанції до xarvio FIELD MANAGER, а також буде доступна унікальна технологія, яка дасть можливість аналізувати біомаси навіть, коли є хмари. 

Також на заході відбулася презентація нового препарату – гербіциду Пульсар Флекс – гербіциду із потужною формуляцією, для Clearfield та Clearfield Plus технологій на соняшнику, а також на сої та горосі. Завдяки можливості дробного внесення можна заощаджувати на закупівлях та бути ще більш гнучким при захисті посівів, на випадок другої хвилі бур’янів або пізньої атаки вовчка.

Нагадаємо, за словами Сергія Кучерова, озима пшениця дасть урожай, якщо на сьогодні проростки досягли висоти 5 мм.