Цинк допомагає знизити частоту дефектів тушки птиці
Якість курячої тушки напряму залежить від шкіри птиці та її похідних. Основні похідні шкіри ‒ це слизові оболонки дихальних шляхів і кишківника. Покращивши мікрофлору кишківника та відрегулювавши рецептуру кормів, можна запобігти розвитку «дірявого кишківника».
Значну роль у цьому відіграє цинк, наголосив директор ТОВ «Зінпро Україна» Михайло Коваль на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming.
«Ми можемо додавати велику кількість неорганічного цинку до раціону, але це не усуне проблему через наявність антагоністів у кормі, ‒ зазначив він. ‒ Тому можемо «сховати» цинк в амінокислоту й дати належну його кількість птиці: це поліпшить стан шкіри, зміцнить оболонку судин і кістяк».
Досліджено, що у птиці в країнах Близького Сходу спостерігається менше крововиливів, ніж у Європі. Це пов’язано з тим, що на Близькому Сході все ще застосовують електричний струм для оглушення птиці, на відміну від Європи, де практикують газ, пояснив Михайло Коваль. Також птиця має набагато менші середньодобові прирости.
Крім того, в країнах Європи в рази частіше трапляються міопатії в птиці. Причина ‒ в тому, що в Європі бройлери ростуть значно швидше, ніж на Близькому Сході, додав він.
Раніше ми писали, про що свідчать крововиливи на курячій тушці.