Головне:
Відео

Новий трактор Optum CVX Case IH

Поділитись:

Перші серійні моделі трактора Optum CVX Case IH, який було розроблено в Санкт-Валентині, Австрія, зійшли з конвеєру лише декілька тижнів тому, але нова лінійка тракторів вже отримала почесну відзнаку «Машина року 2016».

 

«Ми дуже задоволені тим, що робота і зусилля всієї нашої команди отримують таке очевидне визнання. Ми були і залишаємось абсолютно впевнені в цій новій лінійці тракторів, оскільки вона розроблена відповідно до побажань та потреб наших європейських клієнтів. Тож ми особливо цінуємо те, що члени суддівської колегії конкурсу «Машина року» такої високої думки про Optum CVX. Невдовзі після визнання, здобутого на DLG PowerMix, Optum CVX знову гучно нагадує про себе», – розповідає Андреас Клаузер, Президент бренду Case IH.

 

Дві однаково універсальні та потужні моделі нової лінійки тракторів забезпечують номінальну потужність в 270 та 300 к.с. відповідно. Ці трактори пропонують надзвичайну маневреність та пристосовуваність, в той час як їх продуктивність практично дорівнює потужності більших за розміром машин серії Magnum.

 

До характеристик нового ряду тракторів відносяться стандартний чотирьохшвидкісний задній вал відбору потужності та унікальна опція двохшвидкісного переднього валу відбору потужності, а модернізована безступінчата трансмісія з використанням технології подвійного зчеплення забезпечує вражаючу передачу потужності на шини діаметром 2,15 м.

 

«Окрім всіх інноваційних технічних розробок, втілених у новій лінійці тракторів, ми так само у захваті від їх нової конструкції. Після перших відгуків, отриманих від дилерів, клієнтів та відвідувачів Agritechnica, тепер ми здобули визнання у вигляді відзнаки «Машина року 2016», котра беззаперечно доводить, що наш Optum CVX влаштував справжню революцію», – наголошує Ден Стюарт, відповідальний менеджер з продукції Case IH. 

 

Поділитись: