Тваринництво

Зберегти буру карпатську: для обліку інформації про племінних тварин створять спеціальну базу даних

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На базі Єдиного державного реєстру тварин планується створити племінний модуль бази даних для обліку інформації щодо племінних тварин: їх предків та нащадків, росту та розвитку, продуктивності та оцінці племінної цінності.

Про це повідомив директор ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок під час семінару, проведеного в рамках  проекту ФАО «Збереження та сталий розвиток порід подвійного напряму використання у східній Європі».

Основною темою семінару було збереження спорідненої худоби бурої карпатської та бурої кавказької порід, які залишились переважно в гірських районах України, Вірменії та Грузії.

За словами Ігоря Клименка в Україні наразі повноцінно функціонує електронна база даних ідентифікованих тварин – Єдиний державний реєстр тварин. Проте є необхідність запровадження і ведення електронної бази даних обліку походження та продуктивності тварин в кожній країні для планомірної роботи не лише з бурою карпатською, а і з іншими породами з метою їх збереження та поліпшення продуктивних якостей.

Як повідомляється, у семінарі взяли участь делегації Вірменії, Грузії та України, до складу яких увійшли  представники департаментів тваринництва міністерств сільського господарства країн, племінних асоціацій, асоціацій з розведення бурої худоби,  інститутів тваринництва та організацій, які займаються розведенням та утриманням тварин, а також команди ФАО – куратори проекту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями