Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Закупівельні ціни на молоко додають 5-10 коп. що два тижня

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Закупівельні ціни на молоко додають 5-10 коп. що два тижня

У кінці листопада ціни на сировинне молоко в Україні продовжують зростати. Так, екстраґатунок знову додав у ціні 10 коп. і тепер коштує в середньому 10,79 грн/кг.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока (АВМ).

Упродовж осені ціни на сировинне молоко зростають що два тижні на 5-10 коп. Останній тиждень листопада не став виключенням.

Вищий ґатунок молока зріс на 10 коп, його вартість в середньому складає 10,2 грн/кг. Перший ґатунок додав 11 коп. із встановленням ціни на рівні 9,86 грн/кг.

«Різниця між гатунками зберігається на стабільних рівнях: екстра–вищий – 59 коп., вищий–перший – 34 коп. Середньозважена ціна трьох гатунків – 10,28 грн/кг», – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць.

Ціни на екстраґатунок у північному регіоні коливаються в межах 10,5-11 грн/кг, центральному – 10,5-10,94 грн/кг, південному – 10,0-11,1 грн/кг, східному – 10,3-10,86 грн/кг, західному – 10,3-10,86 грн/кг.

«Причини зростання – у дефіциті сировини на ринку: попит продовжує домінувати над пропозицією, – пояснив експерт. – Дефіцит молока у переробці зростає через скорочення поголів’я дійних корів. Ситуація ускладнюється сезонним скороченням виробництва молока».

Ціну рухають найбільші переробники, які ще можуть дозволити собі підвищувати її для своїх основних найбільших поставників, особливо екстраґатунку, додав Володимир Андрієць.

За прогнозом, у найближчі тижні очікується наступне підвищення цін у межах 5-10 коп.

Як повідомлялося, в Україні не впало споживання молочних продуктів на тлі скорочення їхнього виробництва.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!