Тваринництво

Закупівельні ціни на живець свиней обережно рухаються вгору

Поділитись:
Закупівельні ціни на живець свиней обережно рухаються вгору

Свинина другий тиждень поспіль дорожчає у закупівлі на 0,5%. Цього тижня середня ринкова позначка перетнула рівень 46 грн/кг.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Окремі виробники свинини тижнем раніше змогли розписати товарні партії на 0,25-0,75 грн/кг дорожче, ніж у першій декаді серпня.

Зважаючи на  попит з боку заготівельників та низьку середню вагу товарного поголів’я (часто – до 100 кг), виробники свинини не бачать передумов для зміни вектору руху цін у найближчій перспективі.

Ціни закупівлі живця свиней у країнах ЄС також демонструють висхідну динаміку. Цього тижня котирування у Бельгії, Данії, Німеччині, Нідерландах та Італії додали 3-6% порівняно з попереднім тижнем. Відповідно бар’єрний рівень цін на наступний тиждень піднявся до 46,5 грн/кг.

З огляду на очікування більшості м’ясопереробників цей показник може на 0,5 грн перевищити середній рівень цін живець свиней в Україні напередодні Дня Незалежності. Проте деякі оператори вважають, що ці показники наступного тижня зрівняються.

Водночас представники м’ясопереробки зауважують, що необхідно виважено піднімати ціни, не забуваючи про відчутну конкуренцію свинини з продуктами-замінниками, зокрема птицею.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями