Тваринництво
Головне:
Тваринництво

За вирощування бройлерів на пластиковій підлозі немає витрат на підстилку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
За вирощування бройлерів на пластиковій підлозі немає витрат на підстилку

Перфорована пластикова підлога для вирощування курчат-бройлерів може бути виходом за дедалі більшого дефіциту підстилкових матеріалів, який відчуває сьогодні бройлерна промисловість.

Позитивний досвід застосування таких підлог мають виробники птахівничої продукції Китаю, Індії, Таїланду. Останнім часом усе більше цікавляться таким способом утримання птаховиробники з країн розвиненого бройлерного птахівництва – Бразилія, США, країни Євросоюзу.

Зазвичай пластикова підлога розрахована на навантаження не менше ніж 150 кг/м². Тобто вона може витримувати не лише вагу птиці, а й людини, що забезпечує обслуговчому персоналу можливість вільного пересування по підлозі в пташнику.

Основними складниками економічного ефекту в переході з вирощування курчат-бройлерів на підстилці на пластикову підлогу є унеможливлення витрат на підстилку й підвищення живої маси курчат (щонайменше на 50 г).

У результаті промислової експлуатації пластикової підлоги встановлено також можливість зменшення на 10-15% витрат на вентиляцію пташника й підвищення на 2-3% конверсії корму.

Нагадаємо, за підвищеної вологості у пташнику часто намокає підстилка.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ