Тваринництво

Як впливає на зародки індиків температура інкубації

Як впливає на зародки індиків температура інкубації

Маніпуляції з високими температурами на ранніх стадіях інкубації яєць індиків призводять до інтенсивнішого утворення м’язових волокон.

Такі результати отримані під час досліджень, проведених провідними індиківничими компаніями щодо ефектів впливу температури інкубації на зародки.

На нейтральній стадії розвитку зародкам потрібна мінімальна кількість тепла й охолодження для підтримки необхідної температури на поверхні шкаралупи яєць.

Щойно зародки переходять до екзотермічної стадії, то їм стає конче потрібне охолодження, аби вберегти шкаралупу від перегрівання. Найрозповсюдженішою проблемою під час інкубації є надмірне нагрівання на екзотермічній стадії і на стадії виведення.

Довідка

В інкубаційному циклі слід враховувати три періоди, протягом яких температура на поверхні шкаралупи яйця підтримується в діапазоні від 100 до 100,1 ºF.

Ендотермічна стадія в індиків триває з 1-ї по 9-ту доби, нейтральна стадія – з 10-ї по 16-ту, а екзотермічна – з 17-ї по 28-му доби. Протягом ендотермічної стадії розвитку зародкам потрібно тепло для підтримки певної температури шкаралупи яєць.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!