Тваринництво

«Яготинське для дітей» розширює лінійку безлактозної молочної продукції

Торгова марка «Яготинське для дітей», яка належить групі компаній «Молочний альянс», запустила виробництво лінійки безлактозної кисломолочної продукції для дітей віком від 6 та від 8 місяців – сир кисломолочний 5% жиру, йогурт 3% жиру та кефір 3,2% жиру.

Про це повідомили у компанії.

Ця безлактозна кисломолочна продукція виготовляється з молока екстраґатунку.

«Технологічний процес виробництва включає в себе бактофуговання та високотемпературне оброблення молока. За рахунок розщеплення лактози на глюкозу і галактозу продукт має солодкий присмак і зберігає всю користь натурального кисломолочного продукту», – розповів директор філії ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» Ігор Приліпко.

У компанії наголосили, що фермент, який додається для розщеплення лактози, має дозвіл для використання у виробництві дитячого харчування.

Сирок кисломолочний безлактозний «Яготинське для дітей» призначений для харчування й прикорму дітей від 6 місяців із непереносимістю лактози. Кефір і йогурт рекомендовані для харчування та як прикорм малюкам, які мають непереносимість лактози, віком від 8 місяців.

Якість безлактозної кисломолочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» підтверджена протоколом підтвердження відсутності лактози, науковим звітом про дослідження безпечності продукції та висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, «Яготинське для дітей» також випускає безлактозне ультрапастеризоване молоко.