Тваринництво

В'єтнам має намір закупити цього року 100 тис. тонн свинини за кордоном

В’єтнам, за даними Міністерства сільського господарства й аграрного розвитку країни, в 2020 році планує збільшити імпорт свинини до 100 тис. тонн.

Передбачається також зниження ціни на внутрішньому ринку, оскільки імпортні продукти набагато дешевші, ніж місцева свинина, пише euromeatnews.

Заступник міністра сільського господарства Фунг Дук Тьєн підтвердив, що створить найсприятливіші умови для підприємств для імпорту 100 тис. тонн свинини цього року. Необхідний для документування та здійснення карантинних процедур митного оформлення час скорочено, а якість імпортованого м’яса має відповідати європейським стандартам.

Також міністерство повідомило, що з початку 2020 року обсяг імпорту свинини з таких країн, як Канада, Бразилія, Німеччина, Польща, США і Росія досяг близько 50 тис. тонн.

Фунг Дук Тьєн повідомив, що наразі В’єтнам дозволив 24 країнам експортувати м’ясо і продукти з м’яса великої рогатої худоби та птиці, з яких 19 країн отримали дозвіл на експорт свинини і продуктів зі свинини.

У І кварталі цього року В’єтнам збільшив імпорт свинини на 300%, досягнувши 70% від загального обсягу імпорту 2019 року.

Нагадаємо, у січні-квітні 2020 року 81,3% української свинини купували ОАЕ, 11% – Гонконг, 3% – Ангола.