Тваринництво

Від опоросу до відлучення – лактація свиноматок

Висока плідність та інтенсивне використання сучасних генетичних ліній забезпечують надзвичайну продуктивність свиноматок. Але водночас зростає кількість проблемних випадків, які збільшують коефіцієнт вибракування тварин та погіршують якість відлучених поросят. Серед основних викликів –  мастит-метрит-агалактія (ММА), пролапси (випадіння), субклінічна гіпокальціємія у свиноматок.

Гіпокальціємія класифікується як основний провокаційний чинник виникнення цих патологій. Під час вагітності та лактації попит на кальцій істотно збільшується. Ці вимоги покриваються за рахунок збільшення споживання корму та фізіологічних змін у метаболізмі. Дисбаланс у будь-якому з цих пунктів може легко поставити під загрозу здоров’я та продуктивність свиноматки.

Кормова добавка MASTERCa від іспанської компанії Liptosa – цілісний підхід до найчастіших метаболічних та опорно-рухових проблем свиноматок у період лактації:

  • забезпечує надходження біодоступного джерела кальцію;
  • підтримує печінку в оптимальних умовах;
  • мінімізує випадки кетозу у свиноматок (стану, що призводить до втрати ваги та зменшення виробництва молока);
  • підтримує виробництво молока у свиноматок для кращого зростання поросят.

У короткостроковій перспективі MASTERCa скорочує тривалість опоросу, зменшує потребу в родопомочі, кількість мертвородів, нормалізує бурхливі пологи. У довгостроковій перспективі скорочується кількість тварин із кульгавістю, що дозволяє зменшити вибракування та оптимізувати репродуктивний потенціал свиноматок.

Liptosa MASTERCa збільшить продуктивний період  у свиноматок!

За додатковою інформацією щодо Liptosa MASTERCa звертайтесь до відділу продажів ATH Company.