Тваринництво

Вертикальні змішувачі комбікормових установок мають можливість вивантаження у центрі

На комбікормовому виробництві в ролі змішувального бункера окремих компонентів у гомогенну масу використовують переважно великі вертикальні змішувачі. У промисловому виконанні вони мають об’єм від 4,8 до 9,6 тонн (8-16 тис. л).

Великий змішувальний шнек, який працює повільно, у вертикальній трубі забезпечує щадне й одночасно швидке перемішування корму. Суттєва перевага такого бункера – в тому, що можна виробляти великі обсяги комбікорму.

Точність змішування за випробуваним методом становить 1:100 000, можливе введення олії до 5%, і це все при нетривалому часі змішування на тонну.

На відміну від горизонтальних змішувачів, вертикальні бункери мають перевагу й у тому, що повне вивантаження відбувається завдяки конструкції з крутим конусом і, як варіант, – вивантаженням у центрі.

Такі змішувачі економічніші при купівлі і в експлуатації. Весь змішувальний бункер розташовано на рамі з ваговими опорами. Різні компоненти можна точно дозувати і протоколювати один за одним відповідно до вагових даних.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!