Тваринництво
Головне:
Тваринництво

В Україні планують збудувати ще кілька підприємств із перероблення побічних відходів тваринництва

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Група компаній «Ефективні інвестиції» має намір створити ще два підприємства з перероблення побічних продуктів тваринництва – на додаток до заводу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів, що почав будуватися у Львівській області.

Про це заявив голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі.

«Проблема переробки побічних продуктів тваринництва актуальна для всієї країни, особливо зважаючи на активний розвиток галузі. Наш завод (на Львівщині. – Ред.) стане потужним рішенням цієї проблеми. Сталий розвиток тваринництва та харчової промисловості регіону просто неможливий без розвиненої інфраструктури переробки побічних відходів. Саме тому ми плануємо створити ще принаймні два підприємства в центральній частині країни та на півдні», – зазначив він.

Причому виробництво на Львівщині займатиметься саме переробленням побічних продуктів тваринництва, а не утилізацією відходів. А введення європейських стандартів якості на всіх етапах роботи підприємства дозволить змінити застарілу практику поводження з відходами тваринного походження.

Довідка

Feednova – cучасне підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Компанія є інвестиційним проектом групи компаній «Ефективні інвестиції» та голландської компанії Mada Participations B.V. Загальні інвестиції у завод складають $20 млн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!