Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

В «Агропродсервісі» триває депопуляція свинопоголів’я

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
В «Агропродсервісі» триває депопуляція свинопоголів’я

У компанії «Агропродсервіс» (Тернопільська область) триває робота з депопуляції основного стада свиней. У зв’язку з цим поголів’я зменшили майже наполовину – до 60 тис. голів.

Про це повідомив генеральний директор компанії Андрій Баран.

«Але, навіть незважаючи на це, ми залишаємось лідером у галузі в області, – наголосив він. – Згідно зі статистичними даними, в Тернопільській області залишилось 133 тис. свиней, із них половина – наших».

Роботи, які ведуться нині у цій галузі, дають можливість на кінець року відновити повністю поголів’я, вийти на інший, але вже значно вищий рівень за продуктивністю і здоров’ям, додав Андрій Баран.

Як повідомлялося, луганська «Агрофірма Привілля» планує збільшувати поголів’я свиней для товарного виробництва ремонтним молодняком.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!