Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Луганське господарство нарощуватиме поголів’я свиней

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма Привілля» (Луганська область) планує збільшувати поголів’я свиней для товарного виробництва ремонтним молодняком.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer керівник господарства Дмитро Оденчук.

«Оновлюємо тільки батьківську лінію, щоб не було інбридингу – схрещування близькоспоріднених свиней, котрі мають одного чи кількох спільних предків», – зазначив він.

На фермі одна свиноматка за опорос у середньому дає 10 поросят, уточнив Дмитро Оденчук. За рік в одної особини відбувається  2-2,5 опороси, що дає 20-25 поросят.

«Виходячи з цих даних і розробляємо план збільшення поголів’я та потужностей. Важливо бути готовими до роботи: мати добрі приміщення, станки для опоросу, корми тощо. Не останню роль у вирощуванні здорового приплоду відіграє менеджмент на виробництві», – вважає керівник господарства.

«Агрофірма Привілля» має трилінійну породу свиней: полтавська м’ясна, велика біла (йоркшир) і м’ясна лінія французької селекції. «Спробами та помилками зупинилися на варіанті трибрида, бо показники відповідають нашій головній вимозі – менше шпика, більше м’яса», – розповів Дмитро Оденчук.  

Щоб мати беконне м’ясо, тварин забивають у вазі від 90 до 130 кг.

Як повідомлялося, понад 75% промислових виробників свинини у 2020 році планують нарощувати обсяги виробництва.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!