«Укрпромінвест-Агро» реконструювала приміщення для утримання корів за канадською технологією і підвищила надої
Компанія «Укрпромінвест-Агро» у 2020 році завершила другий і третій етапи реконструкції системи утримання молочного стада за канадською технологією. Восени на нетельному комплексі у селі Дзигівка Ямпільського району Вінницької області були введені в експлуатацію приміщення «Канада-2» і «Канада-3»
Про це повідомили у компанії.
Реконструкцію системи утримання корів розпочали в 2017 році.
«Нині компанія ввела в експлуатацію три приміщення для утримання корів за канадською технологією загальною потужністю 1104 місця, – розповів директор із тваринництва «Укрпромінвест-Агро» Максим Армашов. – І вже зараз ми бачимо результат. Зокрема, на фермах із утриманням за канадською технологією ми отримали надої по 10,2 тонни молока на корову. Тоді як на фермах із «радянською» технологією надої становлять від 7,8 до 9,2 тонн».
При цьому генетичний потенціал молочного стада компанії готовий до надоїв у 11 тонн молока на рік, додав він.
Валовий надій молока в «Укрпромінвест-Агро» у 2020 році склав 23,8 тис. тонн. Фактичний надій на фуражну корову – 9,2 тонни, що на 38% вище середньоукраїнського показника (6,7 тонн).
На 1 січня 2021 року поголів’я ВРХ у компанії становить 6 тис. голів, із яких дійне стадо – 2,7 тис. голів. Основу стада складає голштино-фризька порода американської селекції – найпродуктивніша та домінуюча молочна порода в світі.