Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

У зоні підвішування птиці в переробному цеху інколи застосовується синє освітлення

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У цеху переробки птиці одна з важливих – зона підвішування птиці. Оскільки щодня в цех переробки потрапляє велика кількість птиці, а підвішування здійснюється вручну, робітники повинні працювати так швидко, щоб птиця була не просто підвішена і цей процес був своєчасним, а й щоб максимально уникнути її травмування.

Якщо підвішування здійснюється неправильно, виникатимуть синці, переломи крил, ніг, а також крововиливи на кінчиках крил птиці.

Щоб запобігти надмірному збудженню птиці та її самотравмуванню, в зоні підвішування підтримується низька інтенсивність освітлення. Подекуди для цього застосовується синє освітлення.

Як повідомлялося, неправильне оглушення птиці може негативно вплинути на якість тушки.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!