Тваринництво

У жовтні у Львові відбудеться форум «Молочна ферма»

У жовтні у Львові відбудеться форум «Молочна ферма»

10 жовтня у Львові відбудеться Всеукраїнський практичний форум «Молочна ферма». Це вже другий подібний захід протягом року, і тепер він присвячений тому, як важливо втримати собівартість молока.

Організатором заходу є журнал The Ukrainian Farmer, який ретельно відстежує тенденції розвитку галузі.

Провідні експерти і практики молочного скотарства поділяться способами оптимізації витрат і збільшення прибутку, антикризовими заходами для менеджменту господарств, найактуальнішими ноу-хау в галузі. Учасники форуму дізнаються, як покращити виробничі показники господарства і бути рентабельним.

Способи зменшення собівартості виробництва молока, перспективи галузі, налагодження виробництва з доданою вартістю, освоєння нових ринків збуту, оптимізація керування фермою в умовах обмеження людських ресурсів – ці питання турбують керівників молочних господарств.

Покращення операційних процесів за рахунок впровадження нових технологій, способи підвищення продуктивності ВРХ, механізми поліпшення якості молока без підвищення його собівартості будуть у фокусі технологічного блоку форуму.

Ветеринарні лікарі дізнаються про досвід боротьби з різними хворобами ВРХ, зниження ембріональної смертності, профілактику інфекційних ускладнень після отелень, утримання високого статусу здоров’я поголів’я.

Дізнавайтеся про деталі програми Всеукраїнського практичного форуму «Молочна ферма: важливо втримати собівартість» та спікерів і плануйте свою участь.