Тваринництво

У Європі хочуть запровадити знак благополуччя тварин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Європі хочуть запровадити знак благополуччя тварин

Ініціатива щодо створення загальноєвропейського знаку благополуччя тварин отримала широку підтримку під час неформальної зустрічі міністрів сільського господарства ЄС.

Про це пише pig333.

Серед іншого міністри приділили значну увагу благополуччю тварин. Так, загальну підтримку отримала ініціатива федерального міністра продовольства та сільського господарства Німеччини Юлії Клекнер щодо створення гармонізованого загальноєвропейського знаку благополуччю тварин.

Міністр наголосила, що в ЄС необхідно досягти консенсусу, на які відстані та за яких умов можна перевозити тварин. За її словами, необхідно забезпечити належний догляд за тваринами під час транспортування. «Благополуччя тварин повинно мати пріоритет», – зауважила Юлія Клекнер.

Також міністри обговорили уроки, отримані від коронавірусної пандемії, для сталого зміцнення європейських ланцюжків поставок і поглиблення розуміння європейського сільськогосподарського виробництва у довгостроковій перспективі, а також для забезпечення продовольчому і сільськогосподарському секторам більшої стійкості до криз.

Комісії ЄС доручено провести структурований аналіз цього питання. Увага зосереджена на ролі досліджень та інновацій і, зокрема, нових методах селекції.

Як повідомлялося, Європарламент розслідуватиме порушення перевезень тварин у ЄС та поза його межами.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями