Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

У січні в Україні на 7,7% зросло виробництво індичатини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У січні 2020 року в Україні виробили 2,14 тис. тонн свіжого чи охолодженого м’яса індиків, що на 7,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Нагадаємо, в Україні все ще низька культура споживання індичого м’яса, проте з кожним роком індичатина набуватиме більшої популярності.

Як повідомлялося, приватне підприємство «Пан Індик» планує нарощувати обсяги виробництва індичатини.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!