Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

У лютому промислове поголів’я птиці скоротилося на 0,7%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У лютому промислове поголів’я птиці скоротилося на 0,7%

На 1 березня 2020 року поголів’я птиці в Україні становило 202,2 млн голів, що на 0,4% менше, ніж на таку ж дату 2019 року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Причому скорочення поголів’я спостерігалося як у промисловому секторі, так і у господарствах населення.

Зокрема, промислові підприємства у лютому 2020 року втратили 0,7% поголів’я, як порівняти з аналогічним періодом 2019 року, – до 120 млн голів.

У господарствах населення поголів’я птиці протягом другого місяця 2020 року скоротилося лише на 0,1% – до 82,2 млн голів.

Держстат зауважує, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя і частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!