Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У Китаї вперше за рік зросло поголів’я свиноматок

Meat-Inform
Джерело:
Meat-Inform
Поділитись:
У Китаї вперше за рік зросло поголів’я свиноматок

У жовтні поголів’я свиноматок в Китаї вперше за 12 місяців продемонструвало зростання (+0,6%). Це може бути першою спробою відновити найбільше стадо свиней у світі після епідемії АЧС і скорочення поголів’я більш ніж на 40%.

Також у жовтні сповільнилися темпи скорочення загального поголів’я, заявив директор Бюро тваринництва та ветеринарії Міністерства сільського господарства Китаю Ян Чженхай. За його словами, поголів’я свиней у жовтні скоротилося на 0,6%, тоді як у вересні – на 3%.

Від АЧС у Китаї вже загинуло 175 млн свиней. Експерти підрахували, що протягом наступних п’яти років Китай не має реального шансу відновити поголів’я свиней до рівня, який існував до початку епідемії АЧС. Ризик виникнення чергових спалахів захворювання залишається досить високим.

Для покриття дефіциту свинини Китай відкрив можливості для імпорту постачальникам із Європи, Бразилії та Канади. Американська свинина на ринку КНР все ще обкладається 65%-м митом, оскільки торгова війна між Вашингтоном і Пекіном триває.

Раніше повідомлялося, що Китай зацікавлений купувати й українську свинину.

Джерело:
Meat-Inform
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!