Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

У Криму вважають, що овець і кіз за окупації побільшало: з 233 тис. до 174 тис. голів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Криму вважають, що овець і кіз за окупації побільшало: з 233 тис. до 174 тис. голів

Поголів’я овець і кіз у Криму за 2014-2019 роки збільшилося більше ніж на 9 тис. голів, і на початок 2020 року склало понад 174 тис. голів.

Про це заявив Андрій Рюмшин, заступник голови Ради міністрів – міністр сільського господарства підконтрольного Росії уряду Криму, інформує Міністерство сільського господарства Криму.

Проте дані Державної служби статистики України свідчать, що на 1 січня 2014 року поголів’я овець і кіз в Автономній Республіці Крим становило 233,1 тис. голів, що на 5% менше показника за 2013 рік (245,2 тис.).

Тому про зростання поголів’я овець і кіз за часи окупації півострова з 233 тис. до 174 тис. голів Андрій Рюмшин сильно погарячкував.

Також він анонсував, будівництво вівчарських комплексів на 7640 голів у Сакському, Першотравневому та Чорноморському районах.

Як повідомлялося, на 1 січня 2020 року в Україні нараховувалося 1,2 млн голів овець і кіз.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!