Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Три аргументи на користь власного кормовиробництва

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Три аргументи на користь власного кормовиробництва

Приватне агропромислове підприємство «Аркадія» (Тернопільська область), яке утримує 350 голів маточного поголів’я свиней, свого часу перейшло на власне виробництво кормів, зважаючи на кілька передумов.

Перш за все, важливою причиною стало те, що господарство має розвинуте рослинництво, розповів головний технолог «Аркадії» Володимир Майстер. «У нас фуражна група вся своя, закуповуємо тільки білкову групу і преміксову», – зазначив він.

Другим аргументом була біобезпека господарства. «У час поширення африканської чуми свиней краще виробляти самому корм, щоб знати, з чого він складається і звідки завезено зерно», – пояснив Володимир Майстер.

Третьою причиною, за його словами, було те, що всі інгредієнти власного комбікорму відповідають дійсності. «Ми впевнені в їхній якості – як зернової групи, так і преміксової», – уточнив головний технолог «Аркадії».

У господарства вже довга історія власного кормовиробництва. «Раніше ми працювали з обладнанням українського і польського виробництва, але мусили шукати нового виробника, бо було багато неточностей у технологічному процесі виготовлення комбікорму, – розповів Володимир Майстер. – Обладнання компанії Buschhoff (Німеччина), на якому ми зупинили свій вибір, – дуже високотехнологічне, тому з ним таких проблем не виникає».

Він наголосив, що обладнання Buschhoff допомогло створити кращі умови праці на підприємстві. «Наші тварини забезпечені більш якісним кормом, бо він збалансований за всіма показниками згідно із заданою програмою. Рецептура дотримується ідеально», – зауважив головний технолог.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!