Тваринництво

Товарні поросята подорожчали на 2-10%

Ціни на товарних поросят зросли водночас із раптовим підвищенням цін на ринку живця свиней на початку жовтня.

Про це повідомили в Асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Деякі репродуктори підняли ціни на 2-6% порівняно з попереднім місяцем, а окремі – більше 10%. Тож із початку жовтня ціна на 20-30-кілограмових поросят коливається в межах 85-105 грн/кг проти 80-102 грн/кг, які озвучували на початку вересня.

Найчутливішими до змін є категорія поросят вагою 20-30 кг, тоді як ціни на тварин масою 10-15 кг залишилися відносно незмінними: 145 грн/кг у середньому чи 125-200 грн/кг, зауважили в АСУ.

Деякі постачальники поросят для відгодівлі на початку жовтня переглянули свої розцінки у бік підвищення. Причиною цього вони називають раптове підвищення цін закупівлі на свиней забійних кондицій унаслідок обмеженої пропозиції живця на заході та в центрі України.

При цьому постачальники товарних поросят зазначають, що восени активізувався попит на таких тварин із боку відгодівельників, які почали відгодівлю тварин до зимових свят. 

Оператори зазначають, що причиною досить млявої зміни нижньої межі цін залишається досить активна конкуренція між репродукторами на тлі обмеженого попиту на товарних поросят з боку відгодівельних підприємств через скорочення кількості таких операторів, додали в АСУ.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!