Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Tönnies інвестує у веганські продукти

Tönnies інвестує у веганські продукти

Група Tönnies, найбільший у Німеччині м’ясоперобний завод свинини, має намір розширити ринок вегетаріанських і веганських замінників м’яса за допомогою свого асортименту.

Для цього компанія подвоює свої виробничі потужності на заводі в Беклунді, де торік відкрила власний завод із виробництва вегетаріанських і веганських продуктів, пише agroxxi.

Крім того, Tönnies виводить цей сегмент у незалежний підрозділ Vevia 4 You GmbH & Co. KG.

«Ми розглядаємо виробництво вегетаріанських і веганських продуктів не як конкуренцію нашим м’ясним продуктам, а як незалежний сегмент ринку і відмінне доповнення до нашого і без того дуже великого портфелю продуктів», – пояснив Максиміліан Тонніс, партнер групи Tönnies, керуючий директор холдингу.

«Інтерес до вегетаріанських і веганських продуктів зростає протягом багатьох років», –  зазначила керуюча директорка Vevia 4 You Ірис Хекман.

За даними компанії, середній зріст продажів у овочевому секторі з 2015 по 2019 рік становив 8% на рік. У І кварталі 2020 року кількість певних продуктів – замінників м’яса збільшилась на 37%, як порівняти з аналогічним періодом попереднього року, – до 20 тис. тонн.

Згідно з опитуванням Forsa для звіту про споживчі переваги жителів Німеччини, 50% звертають увагу на органічну етикетку, 48% – на наявність етикетки про захист тварин. 81% німців вважають дуже важливим державний ярлик захисту тварин, який свідчить про благополучне утримання худоби. 1% опитаних були переконаними веганами, 5% дотримувалися вегетаріанської дієти.

Як повідомлялося, Tönnies інвестує в свинокомплекс в Іспанії.