Тваринництво

Темпи реалізації на забій c/г тварин перевищують темпи їх вирощування

За даними Держстату, вітчизняні сільгосппідприємства протягом січня-серпня 2019 року наростили обсяги продукції вирощування сільськогосподарських тварин у живій вазі на 8,2% – до 1,5 млн тонн, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Разом з тим реалізовано на забій тварин у живій вазі було на 9,8% більше, ніж торік (1,47 млн тонн).

Найбільше підприємства наростили обсяги вирощування овець і кіз у живій масі – на 16,9% (до 1,7 тис. тонн). А реалізація їх на забій зросла на 23,7% (1,7 тис. тонн).

Птиці свійської у живій вазі за вказаний період виростили на 11,1% більше (1,06 млн тонн), ніж торік. А реалізовано на забій цієї продукції на 11,6% більше (1,03 млн тонн).

Свиней у живій масі виростили на 2,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року (352,3 тис. тонн), а реалізували на забій також на 2,8% більше (331,2 тис. тонн).

Найбільший розрив у показниках вирощування та реалізації в живій вазі великої рогатої худоби. Так, вирощено ВРХ було на 0,9% менше, ніж торік (93,2 тис. тонн), а реалізовано на забій на 15,5% більше (106,8 тис. тонн), ніж за аналогічний період минулого року.     

Як повідомлялося раніше, темпи скорочення поголів’я ВРХ у промисловому секторі вищі, ніж у приватному

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!